Rekuperační jednotka Ventbox 300 Basic

Kód: 139
Neohodnoceno
Značka: Thermwet
72 479 Kč 59 900 Kč bez DPH
Dostupnost 5 dnů
Můžeme doručit do:
2.8.2021

Rekuperační jednotka Ventbox 300 Basic pro větrání rodinného domu do plochy 200 m2s manuálním ovládáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rekuperační jednotka Ventbox 300 Basic

Jednotka Ventbox 300 je určena pro větrání bytu nebo rodinného domu do plochy 200 m2 a zajišťuje výměnu vzduchu v objemu 300 m3 za hodinu.

Ventbox 300 Basic nabízí funkci ručního ovládání, předehřevu vzduchu a by-passu pro letní větrání.

Rekuperační jednotka Ventbox 300 představuje průměrnou roční spotřebu elektrické energie pro svůj provoz 1.900 Kč bez předehřevu, 2.300 Kč s předehřevem vzduchu v zimním provozu. Výměna filtrů, jejíž doporučená výměna je dvakrát ročně, vyjde na 1.990 Kč.

Jako příslušenství je možnost dokoupení entalpického výměníku pro zajištění optimální vlhkosti vzduchu v interiéru.

Větrací jednotka Ventbox může být připojena k nadřazené regulaci pro „Chytrý dům“ a to pro systémy Loxone, Haidy, Teco, Foxtrot, Cobra.

Výrobek registrován v dotačním programu logo-dlouhe

 

Ke stažení: Technický list Ventbox 300 ThermWet

Filtry%20pro%20Ventbox%20ThermWet

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg

Thermwet_rekuperaceSpolečnost ThermWet s.r.o. je český výrobce, působící na našem trhu od roku 2009. V současnosti je členem skupiny Korado. Jeho produkty jsou pasivní centrální rekuperační jednotky Ventbox 300 a Ventbox 400 se zpětným ziskem tepla z odvětrávaného vzduchu.

Společnost ThermWet prohlubuje svojí důvěryhodnost vůči svým stávajícím i novým zákazníkům tím, že soustavně pracuje na inovaci vývoje větracích jednotek. 

V ceně Standardu je obsaženo vše

Větrací jednotka, ovládání, protimrazová ochrana výměníku, režim letního větrání by-pass, vzdálená správa – servis. U ThermWetu Vás nečeká nepříjemné překvapení, že budete za něco doplácet.

Kvalitní tepelná izolace, vynikající účinnost

Konstrukce větracích jednotek je kvalitně zpracována. V nejtenčím místě těla jednotky je i tak izolace o minimální tloušťce 4 cm. Patří k nejkvalitněji izolovaným rekuperačním jednotkám na našem trhu. Šetrnost k životnímu prostředí prezentuje ThermWet rekuperační jednotka Ventbox zařazením do energetické třídy A +, nízkým příkonem pouhých 32 W a účinností 93 % při průtoku vzduchu 100 m3/h.

 

Přesun popisu kategorie nahoru