Rekuperační jednotka Ventbox 400 Basic

Kód: 155
Neohodnoceno
Značka: Thermwet
76 109 Kč 62 900 Kč bez DPH
Dostupnost 5 dnů
Můžeme doručit do:
2.8.2021

Rekuperační jednotka Ventbox 400 Basic pro větrání rodinného domu do plochy 300 m2 s manuálním ovládáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rekuperační jednotka Ventbox 400 Basic

Jednotka Ventbox 400 je určena pro větrání bytu nebo rodinného domu do plochy 300 m2 a zajišťuje výměnu vzduchu v objemu 400 m3 za hodinu.

Ventbox 400 Basic nabízí funkci ručního ovládání, předehřevu vzduchu a by-passu pro letní větrání.

Rekuperační jednotka Ventbox 400 představuje průměrnou roční spotřebu elektrické energie pro svůj provoz 2.700 Kč bez předehřevu, 3.300 Kč s předehřevem vzduchu v zimním provozu. Výměna filtrů, jejíž doporučená výměna je dvakrát ročně, vyjde na 1.990 Kč.

Jako příslušenství je možnost dokoupení entalpického výměníku pro zajištění optimální vlhkosti vzduchu v interiéru.

Větrací jednotka Ventbox může být připojena k nadřazené regulaci pro „Chytrý dům“ a to pro systémy Loxone, Haidy, Teco, Foxtrot, Cobra.

Výrobek registrován v dotačním programu logo-dlouhe

 

Ke stažení: Technický list Ventbox 400 ThermWet

Filtry pro Ventbox ThermWet

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 28 kg

Thermwet_rekuperaceSpolečnost ThermWet s.r.o. je český výrobce, působící na našem trhu od roku 2009. V současnosti je členem skupiny Korado. Jeho produkty jsou pasivní centrální rekuperační jednotky Ventbox 300 a Ventbox 400 se zpětným ziskem tepla z odvětrávaného vzduchu.

Společnost ThermWet prohlubuje svojí důvěryhodnost vůči svým stávajícím i novým zákazníkům tím, že soustavně pracuje na inovaci vývoje větracích jednotek. 

V ceně Standardu je obsaženo vše

Větrací jednotka, ovládání, protimrazová ochrana výměníku, režim letního větrání by-pass, vzdálená správa – servis. U ThermWetu Vás nečeká nepříjemné překvapení, že budete za něco doplácet.

Kvalitní tepelná izolace, vynikající účinnost

Konstrukce větracích jednotek je kvalitně zpracována. V nejtenčím místě těla jednotky je i tak izolace o minimální tloušťce 4 cm. Patří k nejkvalitněji izolovaným rekuperačním jednotkám na našem trhu. Šetrnost k životnímu prostředí prezentuje ThermWet rekuperační jednotka Ventbox zařazením do energetické třídy A +, nízkým příkonem pouhých 32 W a účinností 93 % při průtoku vzduchu 100 m3/h.

 

Přesun popisu kategorie nahoru