Rekuperační jednotka Ventbox II 400 Premium

Kód: 156
Neohodnoceno
Značka: Thermwet
99 000 Kč –2 %
VB II eshop
99 000 Kč –2 % 96 679 Kč 79 900 Kč bez DPH
Dostupnost 5 dnů
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Rekuperační jednotka Ventbox II 400 Premium pro větrání rodinného domu do plochy 300 m2 s ovládáním přes webové rozhraní s možností vzdáleného přístupu uživatele a týdenním časovým režimem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rekuperační jednotka Ventbox II 400 Premium

Jednotka Ventbox II 400 Premium je určena pro větrání bytu nebo rodinného domu do plochy 300 m2 a zajišťuje výměnu vzduchu v objemu 400 m3 za hodinu.

Ve vyšší verzi PREMIUM využívá větrací jednotka předností moderních ventilátorů s konstantním průtokem, které automaticky zajišťují stálý, a vyrovnaný průtok vzduchu výměníkem čímž je dosaženo maximální účinnosti rekuperace pro zvolený výkon větrání. 

K větrací jednotce je možné připojit 6 externích senzorů, a to pro měření:

  • vlhkosti
  • CO2
  • kvality vzduchu TVOC

Ventbox II 400 Premium umožňuje ovládání přes webové rozhraní a týdenní časový režim. Stejně jako jednotka Ventbox II 400 Optimum je vybavena integrovaným předehřevem vzduchu a by-passem pro větrání v létě. Navíc má však aktivní vzdálený přístup uživatele.

Rekuperační jednotka Ventbox II 400 Premium představuje průměrnou roční spotřebu elektrické energie pro svůj provoz 2.700 Kč bez předehřevu, 3.300 Kč s předehřevem vzduchu v zimním provozu. Výměna filtrů, jejíž doporučená výměna je dvakrát ročně, vyjde na 1.990 Kč.

Jako příslušenství je možnost dokoupení entalpického výměníku pro zajištění optimální vlhkosti vzduchu v interiéru.

Větrací jednotka Ventbox může být připojena k nadřazené regulaci pro „Chytrý dům“ a to pro systémy Loxone, Haidy, Teco, Foxtrot, Cobra.

Výrobek registrován v dotačním programu logo-dlouhe

 

Ke stažení:

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg

Thermwet_rekuperaceSpolečnost ThermWet s.r.o. je český výrobce, působící na našem trhu od roku 2009. V současnosti je členem skupiny Korado. Jeho produkty jsou pasivní centrální rekuperační jednotky Ventbox 300 a Ventbox 400 se zpětným ziskem tepla z odvětrávaného vzduchu.

Společnost ThermWet prohlubuje svojí důvěryhodnost vůči svým stávajícím i novým zákazníkům tím, že soustavně pracuje na inovaci vývoje větracích jednotek. 

V ceně Standardu je obsaženo vše

Větrací jednotka, ovládání, protimrazová ochrana výměníku, režim letního větrání by-pass, vzdálená správa – servis. U ThermWetu Vás nečeká nepříjemné překvapení, že budete za něco doplácet.

Kvalitní tepelná izolace, vynikající účinnost

Konstrukce větracích jednotek je kvalitně zpracována. V nejtenčím místě těla jednotky je i tak izolace o minimální tloušťce 4 cm. Patří k nejkvalitněji izolovaným rekuperačním jednotkám na našem trhu. Šetrnost k životnímu prostředí prezentuje ThermWet rekuperační jednotka Ventbox zařazením do energetické třídy A +, nízkým příkonem pouhých 32 W a účinností 93 % při průtoku vzduchu 100 m3/h.

 

Přesun popisu kategorie nahoru