Program ventilace vyhlášený Letištěm Praha a.s.

 

Letiště Praha zavádí toto doplňkové protihlukové opatření, jenž jde nad rámec legislativních povinností, jako jedno z mála na světě! A naše společnost je zařazena na seznamu ověřených dodavatelů.

Co je cílem programu?

Cílem Letiště Praha a tohoto programu je snížit dopad hluku z leteckého provozu ve vnitřním chráněném prostoru nemovitosti, a to díky instalaci ventilací, tedy systému nuceného větrání se zpětným získáváním tepla (tzv. rekuperace). Podporovány jsou jak centrální tak decentrální jednotky.

Pro koho je program určen?

mapa_letisteProgram je určen pro 100% vlastníky nebo 100 % spoluvlastníky nemovitostí (fyzická i právnická osoba), ve vymezeném území. 
Do programu jsou zařazeny obce

  • Horoměřice,
  • Jeneč,
  • Kněževes 
  • Dobrovíz
  • Městská část Praha – Přední Kopanina,

protože jsou nejvíce zasaženy hlukem z leteckého provozu, nacházejí se v Ohraném hlukovém pásmu Letiště Praha/Ruzyně

Části uvedených obcí které se nacházejí mimo OHP nárok nemají.

 

Jaká je výše finančního příspěvku?

Letiště Praha proplácí:
100 % uznatelných nákladů formou příspěvku, do výše od 60 do 292 tisíc korun, v závislosti na zvoleném technickém řešení a počtu vybavených místností.
Příspěvek je poskytován formou daru.Příspěvek je proplácen po dokončení realizace instalace ventilací. Žadatel Programu ventilace si tak hradí náklady nejdříve z vlastních finančních zdrojů.

Pro více informací o programu nás neváhejte kontaktovat, buď telefonicky na  tel: +420 725 632 460 nebo e-mailem: info@rekuperaceobchod.cz

Zaslat nám můžete také nezávaznou poptávku ZDE.

 

Přesun popisu kategorie nahoru

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení