Podstropní rekuperační jednotka Ventbox 150UP Thin Premium ENTALPICKÝ výměník

Kód: 198
Neohodnoceno
Značka: Thermwet
78 529 Kč 64 900 Kč bez DPH
Dostupnost 5 dnů
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Rekuperační jednotka Ventbox 150 Thin ERV Premium s entalpickým výměníkem pro větrání bytu nebo menšího domu do plochy 100 m2 s ovládáním přes webové rozhraní v rámci lokální wi-fi sítě a týdenním časovým režimem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rekuperační jednotka Ventbox 150 Thin ERV Premium ENTALPICKÝ výměník

Jednotka Ventbox 150 je určena pro větrání bytu nebo menšího rodinného domu do plochy 100 m2 a zajišťuje výměnu vzduchu v objemu 150 m3 za hodinu.

V porovnání s modelem Ventbox 150 Thin ERV Optimum disponuje navíc:

  • moderními ventilátory s funkcí konstantního průtoku, které automaticky zajišťují stálý, a vyrovnaný průtok vzduchu výměníkem čímž je dosaženo maximální účinnosti rekuperace pro zvolený výkon větrání
  • indikaci zanesení filtrů na základě tlakové ztráty

K větrací jednotce je možné připojit 8 externích senzorů, a to pro měření:

  • vlhkosti
  • CO2
  • kvality vzduchu TVOC
  • radonu

 

Entalpický výměník zajišťuje optimální rekuperaci (zpětné získávání) tepla a vlhkosti. Na rozdíl od  jednotek bez entalpie tak výměník zabraňuje nadměrnému vysušování vzduchu v interiéru v zimním období. U entalpického výměníku se minimalizuje tvorba kondenzátu.

Ventbox 150 Thin ERV Premium umožňuje ovládání přes webové rozhraní v rámci lokální wi-fi sítě a týdenní časový režim. Je vybavena integrovaným předehřevem vzduchu a by-passem pro větrání v létě.

Rekuperační jednotka Ventbox 150 představuje průměrnou roční spotřebu elektrické energie pro svůj provoz 1.900 Kč bez předehřevu, 2.300 Kč s předehřevem vzduchu v zimním provozu. Výměna filtrů, jejíž doporučená výměna je dvakrát ročně, vyjde na 1.290 Kč.

Větrací jednotka Ventbox může být připojena k nadřazené regulaci pro „Chytrý dům“ a to pro systémy Loxone, Haidy, Teco, Foxtrot, Cobra.

Výrobek registrován v dotačním programu logo-dlouhe

 

Ke stažení:

 

Naše realizace:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg

Thermwet_rekuperaceSpolečnost ThermWet s.r.o. je český výrobce, působící na našem trhu od roku 2009. V současnosti je členem skupiny Korado. Jeho produkty jsou pasivní centrální rekuperační jednotky Ventbox 150 Thin, Ventbox 300 a Ventbox 400 se zpětným ziskem tepla z odvětrávaného vzduchu.

Společnost ThermWet prohlubuje svojí důvěryhodnost vůči svým stávajícím i novým zákazníkům tím, že soustavně pracuje na inovaci vývoje větracích jednotek. 

V ceně Standardu je obsaženo vše

Větrací jednotka, protimrazová ochrana výměníku, režim letního větrání by-pass, jednoduché a intuitivní ovládání přes webové rozhraní v mobilním telefonu, tabletu nebo PC. U ThermWetu Vás nečeká nepříjemné překvapení, že budete za něco doplácet.

Kvalitní tepelná izolace, vynikající účinnost

Konstrukce větracích jednotek je kvalitně zpracována. V nejtenčím místě těla jednotky je i tak izolace o minimální tloušťce 4 cm. Patří k nejkvalitněji izolovaným rekuperačním jednotkám na našem trhu. Šetrnost k životnímu prostředí prezentuje ThermWet rekuperační jednotka Ventbox zařazením do energetické třídy A +, nízkým příkonem pouhých 32 W a účinností 93 % při průtoku vzduchu 100 m3/h.

 

Přesun popisu kategorie nahoru