Centrální rekuperace ThermWet

4 položek celkem
ThermWet Ventbox 300
65 900 Kč bez DPH
79 739 Kč

Rekuperační jednotka Ventbox 300 Standard pro větrání rodinného domu do plochy 200 m2 s ovládáním přes webové rozhraní a týdenním časovým režimem.

Kód: 138
ThermWet Ventbox 300
59 900 Kč bez DPH
72 479 Kč

Rekuperační jednotka Ventbox 300 Basic pro větrání rodinného domu do plochy 200 m2s manuálním ovládáním.

Kód: 139
Rekuperační jednotka Ventbox 400 ThermWet
62 900 Kč bez DPH
76 109 Kč

Rekuperační jednotka Ventbox 400 Basic pro větrání rodinného domu do plochy 300 m2 s manuálním ovládáním.

Kód: 155
Rekuperační jednotka Ventbox 400 ThermWet
68 900 Kč bez DPH
83 369 Kč

Rekuperační jednotka Ventbox 400 Standard pro větrání rodinného domu do plochy 300 m2 s ovládáním přes webové rozhraní a týdenním časovým režimem.

Kód: 156

ThermWet_logo

Rekuperní jednotky Ventbox 300 a Ventbox 400 českého výrobce ThermWet zajišťují:

  • řízenou rekuperaci vzduchu
  • nucené větrání
  • odvětrání nebezpečného radonu
  • odstranění vlhkosti v domě
  • účinnou filtraci prachových částic a některých alergenů

ZDARMA Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a jednoduchý projekt. V případě zájmu zajistíme montáž jednotky včetně rozvodů vzduchotechniky po celé České Republice. Můžete vyplnit kontaktní formulář nebo poslat email na info@rekuperaceobchod.cz.

Můžete využít 3 možnosti způsobů instalace:

Svépomocí

  • Varianta pro každého, kdo si chce díky investici svého času pořídit velmi kvalitní řízené větrání za příznivou cenu. Vzduchotechnické rozvody a rekuperační jednotku nainstalujete snadno podle obrazového montážního návodu. Při nejasnostech můžete využít technika na telefonu. Jakmile budete mít hotovo, navštíví Vás technik pro spuštění, zaregulování a vysvětlení ovládání.

Svépomocí za asistence odborného dohledu technika

  • Technik přiveze materiál k Vám na stavbu. Vysvětlí vše potřebné pro správný postup montáže, rozvrhne hlavní páteřní rozvod vzduchu a případně osazení rozvodných boxů. Pokud nebude čas instruktáže vyčerpán, technik s Vámi zahájí instalaci do celkového času tří hodin. Pokud bude systém dokončen, opět pozvete technika pro spuštění a správné nastavení.

Instalace „na klíč“ bez starostí

  • Kompletní odborně provedená instalace.

 

Rekuperace znamená využití zpětného zisku tepla ze vzduchu, který je odváděn z interiéru. Teplo je předáváno přes teplosměnnou plochu výměníku v rekuperační jednotce venkovnímu vzduchu, který je přiváděn. Čerstvý vzduch je tak dále rozváděn do obytných místností již jako předehřátý.

Využíváním rekuperační jednotky šetříme energii na vytápění objektu a vytváříme zdravější prostředí pro dýchání při zajištění hygienických limitů potřebné výměny vzduchu.

Rekuperace automaticky patří do moderní výstavby. Tvoří základ pro snižování energetické náročnosti budov stejně jako kvalitní okenní výplně nebo zateplená fasáda.

Řízené větrání udržuje příznivé vnitřní mikroklima.

Svůj velký význam má nucené větrání také při rekonstrukcích. Instalací zateplené fasády dochází k minimální přirozené průvzdušnosti obálky domu. Kvůli tomu dochází k navyšování vlhkosti a začínají se tvořit plísně. V interiéru stoupá koncentrace CO2, tzn. vydýchaného vzduchu, s tím související zdravotní problémy jako horší schopnost koncentrace, ospalost, únava, bolesti hlavy, pálení očí, apod.

Přesun popisu kategorie nahoru