Roční sada pylové filtry F7 pro jednotky Ventbox 300/400

Kód: 99
Neohodnoceno
Značka: Thermwet
4 053 Kč 3 349,59 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Filtrační třída F7 - roční sada náhradních originálních pylových filtrů pro větrací jednotky Licon ThermWet Ventbox řady HRV a ERV o výkonu 300 a 400 m3/h (dříve pod označením Ventbox řady II).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýhodněná cena

Roční sada náhradních originálních filtrů pro větrací jednotky Licon ThermWet Ventbox řady HRV a ERV o výkonu 300 a 400 m3/h (dříve pod označením Ventbox řady II).

Filtrační třída F7

Sada obsahuje:

  • 2 ks  filtr přívodní F7
  • 2 ks filtr odtahový F7
  • 1 ks filtr bypass F7

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg

Thermwet_rekuperaceSpolečnost ThermWet s.r.o. je český výrobce, působící na našem trhu od roku 2009. V současnosti je členem skupiny Korado. Jeho produkty jsou pasivní centrální rekuperační jednotky Ventbox 150 Thin, Ventbox 300 a Ventbox 400 se zpětným ziskem tepla z odvětrávaného vzduchu.

Společnost ThermWet prohlubuje svojí důvěryhodnost vůči svým stávajícím i novým zákazníkům tím, že soustavně pracuje na inovaci vývoje větracích jednotek. 

V ceně Standardu je obsaženo vše

Větrací jednotka, protimrazová ochrana výměníku, režim letního větrání by-pass, jednoduché a intuitivní ovládání přes webové rozhraní v mobilním telefonu, tabletu nebo PC. U ThermWetu Vás nečeká nepříjemné překvapení, že budete za něco doplácet.

Kvalitní tepelná izolace, vynikající účinnost

Konstrukce větracích jednotek je kvalitně zpracována. V nejtenčím místě těla jednotky je i tak izolace o minimální tloušťce 4 cm. Patří k nejkvalitněji izolovaným rekuperačním jednotkám na našem trhu. Šetrnost k životnímu prostředí prezentuje ThermWet rekuperační jednotka Ventbox zařazením do energetické třídy A +, nízkým příkonem pouhých 32 W a účinností 93 % při průtoku vzduchu 100 m3/h.

 

Přesun popisu kategorie nahoru