Rekuperační jednotka Ventbox 300 HRV Premium

Kód: 138
Neohodnoceno
Značka: Thermwet
99 000 Kč –2 %
VB II eshop(1)
99 000 Kč –2 % 96 679 Kč 79 900 Kč bez DPH
Dostupnost 5 dnů
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Rekuperační jednotka Ventbox 300 HRV Premium pro větrání rodinného domu do plochy 200 m2 s ovládáním přes webové rozhraní s týdenním časovým režimem. Ventilátory s konstantním průtokem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rekuperační jednotka Ventbox 300 HRV Premium

Jednotka Ventbox 300 HRV Premium je určena pro větrání bytu nebo rodinného domu do plochy 200 m2 a zajišťuje výměnu vzduchu v objemu 300 m3 za hodinu.

Ve vyšší verzi PREMIUM využívá větrací jednotka předností moderních ventilátorů s konstantním průtokem, které automaticky zajišťují stálý, a vyrovnaný průtok vzduchu výměníkem čímž je dosaženo maximální účinnosti rekuperace pro zvolený výkon větrání. 

K větrací jednotce je možné připojit 6 externích senzorů, a to pro měření:

  • vlhkosti
  • CO2
  • kvality vzduchu TVOC

Ventbox 300 HRV Premium umožňuje ovládání přes webové rozhraní a týdenní časový režim. Stejně jako jednotka Ventbox 300 HRV Optimum je vybavena integrovaným předehřevem vzduchu a by-passem pro větrání v létě. Navíc má však aktivní vzdálený přístup uživatele.

Rekuperační jednotka Ventbox 300 HRV Premium představuje průměrnou roční spotřebu elektrické energie pro svůj provoz 1.900 Kč bez předehřevu, 2.300 Kč s předehřevem vzduchu v zimním provozu. Výměna filtrů, jejíž doporučená výměna je dvakrát ročně, vyjde na 1.990 Kč.

Jako příslušenství je možnost dokoupení entalpického výměníku pro zajištění optimální vlhkosti vzduchu v interiéru.

Větrací jednotka Ventbox může být připojena k nadřazené regulaci pro „Chytrý dům“ a to pro systémy Loxone, Haidy, Teco, Foxtrot, Cobra.

Výrobek registrován v dotačním programu logo-dlouhe

 

Ke stažení:

 

Naše realizace:

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg

Thermwet_rekuperaceSpolečnost ThermWet s.r.o. je český výrobce, působící na našem trhu od roku 2009. V současnosti je členem skupiny Korado. Jeho produkty jsou pasivní centrální rekuperační jednotky Ventbox 150 Thin, Ventbox 300 a Ventbox 400 se zpětným ziskem tepla z odvětrávaného vzduchu.

Společnost ThermWet prohlubuje svojí důvěryhodnost vůči svým stávajícím i novým zákazníkům tím, že soustavně pracuje na inovaci vývoje větracích jednotek. 

V ceně Standardu je obsaženo vše

Větrací jednotka, protimrazová ochrana výměníku, režim letního větrání by-pass, jednoduché a intuitivní ovládání přes webové rozhraní v mobilním telefonu, tabletu nebo PC. U ThermWetu Vás nečeká nepříjemné překvapení, že budete za něco doplácet.

Kvalitní tepelná izolace, vynikající účinnost

Konstrukce větracích jednotek je kvalitně zpracována. V nejtenčím místě těla jednotky je i tak izolace o minimální tloušťce 4 cm. Patří k nejkvalitněji izolovaným rekuperačním jednotkám na našem trhu. Šetrnost k životnímu prostředí prezentuje ThermWet rekuperační jednotka Ventbox zařazením do energetické třídy A +, nízkým příkonem pouhých 32 W a účinností 93 % při průtoku vzduchu 100 m3/h.

 

Přesun popisu kategorie nahoru