Prachový filtr G3

Kód: 67
Neohodnoceno
Značka: SEVentilation
923 Kč –10 %
Prachový filtr G3 pro rekuperační jednotky modelové řady SEVi 160 SEVentilation IMG 4016
923 Kč –10 % 830 Kč 685,95 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Prachový filtr ISO Coarse 80% (G3) pro SEVi 160 (sada 10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prachový filtr G3 pro všechny rekuperační jednotky modelové řady SEVi 160

Doporučená výměna filtrů každé 3 měsíce. Znečištěný filtr zvyšuje tlakovou ztrátu větracího systému a s tím související snížení výměny vzduchu a navýšení spotřeby elektrické energie. Pro zachování optimálního, energeticky úsporného a hygienického provozu větracícho systému SEVentilation jsou čisté a prověřené filtry nepostradatelné.

Technické údaje:

  • třída filtrace: ISO Coarse 80% (G3)
  • průměr filtru: 145 mm
  • materiál: polyesterová vlákna (syntetická vlákna)
  • barva: modrá
  • doporučený interval výměny: 3 měsíce

 

Obecné informace:

Obrázky a ilustrace produktů na internetu a na brožurách či reklamních materiálech se mohou lišit od originálů. Důvodem jsou neustálé vývojové práce na našich produktech a spolupráce s několika dodavateli surovin a spotřebního materiálu. Barvy mohou různě působit v důsledku různých světelných efektů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SEVentilation filtry pro rekuperační jednotky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Postup při výměně filtru a čištění keramického výměníku

Jak decentrální rekuperační jednotka SEVi 160 pracuje?

seventilation_rekuperaceJsme výhradním dovozcem decentrálních větracích jednotek našeho německého partnera SEVentilation. Společnost SEVentilation byla založena v roce 2005 v Kahle v Duryňsku. Název vznikl zkrácením slov Save Energy Ventilation. Znamená nejvyšší možný komfort bydlení, ochranu zdrojů a nejnižší možný dopad na životní prostředí.

Decentrální větrací systém SEVentilation představuje ucelenou modelovou řadu rekuperačních jednotek SEVi 160 se zpětným ziskem tepla. Jsou určené pro větrání rodinných domů, bytů, kanceláří, penzionů nebo jakýchkoliv jiných prostor. Pracují na principu střídání směru proudění vzduchu keramickým výměníkem, který zajišťuje směnu tepla odváděného vzduchu z interiéru a přiváděného čerstvého venkovního vzduchu.

Rekuperační jednotky SEVi 160 mají univerzální využití. Mohou větrat jak jednu místnost, tak i celý dům.

Při plánování větracího systému decentrální rekuperace SEVentilation je vhodné návrh a umístění větracích jednotek konzultovat s projektantem, dovozcem nebo s odborně způsobilou dodavatelskou firmou. Tím si zajistíte správné fungování systému a vyvarujete se budoucích problémů jako např. nedostatečného výkonu zařízení či nevhodného umístění větracích jednotek.

Přesun popisu kategorie nahoru