Sada filtrů WRG II - 2+2 ks standardní filtr G4 a pylový protialergenní filtr F7

Kód: 333
Neohodnoceno
Značka: Meltem
1 810 Kč –3 %
FIltry Meltem sada 2 WRG II FS 2 WRG II FA
1 810 Kč –3 % 1 755 Kč 1 450,41 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Cenově zvýhodněná sada filtrů WRG II - 2 ks standardní filtr G4 Meltem M-WRG- II-FS a 2 ks pylový protialergenní filtr F7 Meltem M-WRG-II FA pro větrací rekuperační jednotky Meltem M-WRG II.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada filtrů pro větrací jednotky Meltem WRG II:

  • 2 ks standardní filtr G4 Meltem M-WRG- II-FS
  • 2 ks pylový protialergenní filtr F7 Meltem M-WRG-II FA

V každé rekuperační jednotce Meltem je nutno použít dva vzduchové filtry. Jeden na přívodu vzduchu, druhý na odtahu. 

KVALITA ŽIVOTA I PŘI ALERGII

Mnozí lidé trpí alergiemi, způsobenými prachem nebo květovým pylem. Kvalitní vzduchový filtr dokáže zajistit pronikání nežádoucího prachu, nečistot, květového pylu a hmyzu do interiéru. Rekuperační jednotky Meltem jsou na přívodu a na výstupu vybaveny vysoce výkonným filtrem třídy G4. Standardní filtr G4 sám již odstraňuje většinu pylu a prachu. Jeho velmi velký povrch umožňuje dlouhé intervaly výměny filtrů.

Pro vyšší zatížení je vhodný pylový protialergenní filtr F7, který svým jemnějším filtračním médiem zadrží i většinu bakterií.

Při zátěži zápachem nebo škodlivými plyny (jako jsou hnací plyny, oxidy dusíku apod.) doporučujeme použití filtru s aktivním uhlím M6.

Rozhodnutím pro bytovou větrací jednotku Meltem s rekuperací tepla si zajistíte zdravé klima ve Vašich prostorách a vyšší kvalitu života ve vlastních čtyřech stěnách. Proměňte Váš domov na osobní vzdušné lázně.

Další podrobnosti a technické parametry ke stažení:

Kompletní přehled MELTEM WRG a WRG II

 

Video: výměna filtrů v rekuperační jednotce Meltem WRG II

Důležité:

Po provedení výměny filtrů stisněte na větrací jednotce tlačítko č. 1 na dobu cca. 5 sekund. Větrací jednotka vydá jako potvrzení 3x akustický signál. Sledování časového intervalu od poslední výměny vzduchového filtru je znovu spužtěno.

 

 

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Meltem filtry pro rekuperační jednotky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

banner_Meltem_640x300px_20200221Bavorský výrobce rekuperačních jednotek Meltem má velkou důvěrou u zákazníků již od roku 1980 díky své spolehlivosti. Větrací jednotky Meltem WRG II o výkonu až 100 m3/h s minimální hlučností (od 8,4 dB při instalaci do stěny) patří k evropské špičce. Jsou certifikovány institutem Passiv Haus

Decentrální rekuperační jednotka Meltem WRG II svým vzhledem připomíná menší provedení centrální rekuperační jednotky s kompaktními rozměry 60 x 40 x 30 cm s příjemným designem. Její využití je pro jednotlivé místnosti jako lokální rekuperace nebo pro více místností s krátkými snadno čistitelnými rozvody vzduchu.

Varianty rekuperační jednotky Meltem:

  • s křížovým protiproudým výměníkem

  • s entalpickým výměníkem, který vrací do interiéru vlhkost, nedochází k přesoušení vnitřního vzduchu, udržuje plně komfort vnitřního mikroklimatu v bytě

Obě varianty s možností doplnění o čidlo vlhkosti a čidlo CO2 pro zajištění kvality vnitřního vzduchu.

Instalace se provádí dle potřeby a způsobu využití: na zeď, polozapuštěná nebo zcela zapuštěná do obvodového zdiva. Větrací systém Meltem disponuje propracovanou řadou doplňků, tepelně izolačních prvků, rozvodů vzduchu a ovládáním.

 

Představení větrací jednotky Meltem WRG II s rekuperací tepla

 

 

Přesun popisu kategorie nahoru