Řídící jednotka SEC 20 BF pro ovládání SEVi 160

Kód: 50
Neohodnoceno
Značka: SEVentilation
ZDARMAZDARMA 7 250 Kč –4 %
SEC 20 BF obázek
7 250 Kč –4 % 6 950 Kč 5 743,80 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Řídící jednotka SEC-20 BF je základní ovládací prvek s integrovaným čidlem vlhkosti určený pro ovládání až 6 větracích jednotek (3 párů větracích jednotek) modelové řady SEVi 160 se zpětným ziskem tepla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídící jednotka SEC 20 BF (ovládání)

Řídící jednotka SEC 20 BF je základní ovládací prvek s čidlem vlhkosti určená pro ovládání až 6 větracích jednotek (3 párů větracích jednotek) modelové řady SEVi 160 se zpětným ziskem tepla s funkcemi:

  • nastavení rekuperace pro stupně výkonu větrání 1 až 4 (od 17 m3 do 41 m3/h na pár) pro všechny jednotky současně
  • provětrávání bez rekuperace (režim letního provětrávání, až 90 m3/h)
  • režim pro klidné usnutí (možnost vypnutí větrání pro zákazníky, kteří jsou velmi citliví na zvuk a po 60 minutách automatická aktivace systému)
  • upozornění na výměnu filtrů 1x 3 měsíce
  • možnost nastavení vlhkostního senzoru.

Zapojení řídící jednotky je jednoduché. SEC 20 BF je s oblibou využívána jak v novostavbách, tak při dodatečných instalacích a při rekonstrukcích.

Vyšší řadou ovládání je řídící jednotka SEC Touch s 3,5“ barevným dotykovým displejem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: SEVentilation řídící jednotky (ovládání)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

seventilation_rekuperaceJsme výhradním dovozcem decentrálních větracích jednotek našeho německého partnera SEVentilation. Společnost SEVentilation byla založena v roce 2005 v Kahle v Duryňsku. Název vznikl zkrácením slov Save Energy Ventilation. Znamená nejvyšší možný komfort bydlení, ochranu zdrojů a nejnižší možný dopad na životní prostředí.

Decentrální větrací systém SEVentilation představuje ucelenou modelovou řadu rekuperačních jednotek SEVi 160 se zpětným ziskem tepla. Jsou určené pro větrání rodinných domů, bytů, kanceláří, penzionů nebo jakýchkoliv jiných prostor. Pracují na principu střídání směru proudění vzduchu keramickým výměníkem, který zajišťuje směnu tepla odváděného vzduchu z interiéru a přiváděného čerstvého venkovního vzduchu.

Rekuperační jednotky SEVi 160 mají univerzální využití. Mohou větrat jak jednu místnost, tak i celý dům.

Při plánování větracího systému decentrální rekuperace SEVentilation je vhodné návrh a umístění větracích jednotek konzultovat s projektantem, dovozcem nebo s odborně způsobilou dodavatelskou firmou. Tím si zajistíte správné fungování systému a vyvarujete se budoucích problémů jako např. nedostatečného výkonu zařízení či nevhodného umístění větracích jednotek.

Přesun popisu kategorie nahoru