Řídící jednotka SEC Touch pro ovládání SEVi 160

Kód: 65
Neohodnoceno
Značka: SEVentilation
ZDARMAZDARMA
Ovládání decentrální rekuperace SEC Touch
20 664 Kč 17 077,69 Kč bez DPH
Dostupnost 5 dnů
Můžeme doručit do:
3.7.2024

Řídící jednotka SEC Touch s 3,5“ barevným dotykovým displejem přináší komfortní intuitivní ovládání systému. Je určená pro ovládání až 12 větracích jednotek (6 párů větracích jednotek) SEVi 160 se zpětným ziskem tepla.

Detailní informace

BEZPLATNÁ ONLINE KONZULTACE
BEZPLATNÁ ONLINE KONZULTACE
Při montáži svépomocí Vám poskytneme bezplatnou on-line konzultaci po telefonu.
NÁVRH ZDARMA
NÁVRH ZDARMA
Zpracujeme vám návrh a to zcela bezplatně
ODBORNÝ DOHLED
ODBORNÝ DOHLED
Pro Vaší maximální jistotu, že větrací systém bude správně nainstalován a bude plně funkční, můžeme zajistit na místě realizace náš odborný dohled.
POMOC A NÁSLEDNÝ SERVIS
POMOC A NÁSLEDNÝ SERVIS
Pomůžeme Vám s projektem na větrání, od začátku až do konce a poskytneme následný servis.

Detailní popis produktu

Řídící jednotka SEC Touch

Řídící jednotka SEC Touch s 3,5“ barevným dotykovým displejem přináší komfortní intuitivní ovládání systému. Je určená pro ovládání až 12 větracích jednotek (6 párů větracích jednotek) SEVi 160 se zpětným ziskem tepla s funkcemi. Oproti řídící jednotce SEC 20 BF obsahuje další funkce:

  • komunikuje s inteligentním ovládáním domu (Loxone, ……)
  • má jemnější krokování jednotlivých stupňů výkonu větrání v rozpětí 1 až 6 (od 17 m3 do 41 m3/h na pár)
  • provětrávání bez rekuperace (režim letního provětrávání, až 90 m3/h)
  • režim pro klidné usnutí (možnost vypnutí větrání pro zákazníky, kteří jsou velmi citliví na zvuk a po 60 minutách automatická aktivace systému)
  • upozornění na výměnu filtrů 1x 3 měsíce
  • je plně programovatelná pro jednotlivé dny v týdnu včetně nastavení stupně větrání v jednotlivých časech především v jednotlivých místnostech
  • umožňuje zónové větrání (uživatel tak může větrat jinou intenzitou denní zónu, jako např. obývací pokoj s větším počtem osob, když bude mít návštěvu a jinou intenzitou spací zónu, ložnici a dětské pokoje pro nerušený spánek)
  • připojení vlhkostního čidla
  • připojení senzoru CO2
  • ovládání je v anglickém a v německém jazyce

Při plánování stavby je potřeba počítat s tím, že základna řídící jednotky SEC Touch vyžaduje instalaci do domovního elektro rozvaděče, odkud je vedena kabeláž k jednotlivým větracím jednotkám.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEVentilation řídící jednotky (ovládání)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

seventilation_rekuperaceJsme výhradním dovozcem decentrálních větracích jednotek našeho německého partnera SEVentilation. Společnost SEVentilation byla založena v roce 2005 v Kahle v Duryňsku. Název vznikl zkrácením slov Save Energy Ventilation. Znamená nejvyšší možný komfort bydlení, ochranu zdrojů a nejnižší možný dopad na životní prostředí.

Decentrální větrací systém SEVentilation představuje ucelenou modelovou řadu rekuperačních jednotek SEVi 160 se zpětným ziskem tepla. Jsou určené pro větrání rodinných domů, bytů, kanceláří, penzionů nebo jakýchkoliv jiných prostor. Pracují na principu střídání směru proudění vzduchu keramickým výměníkem, který zajišťuje směnu tepla odváděného vzduchu z interiéru a přiváděného čerstvého venkovního vzduchu.

Rekuperační jednotky SEVi 160 mají univerzální využití. Mohou větrat jak jednu místnost, tak i celý dům.

Při plánování větracího systému decentrální rekuperace SEVentilation je vhodné návrh a umístění větracích jednotek konzultovat s projektantem, dovozcem nebo s odborně způsobilou dodavatelskou firmou. Tím si zajistíte správné fungování systému a vyvarujete se budoucích problémů jako např. nedostatečného výkonu zařízení či nevhodného umístění větracích jednotek.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz